Novinky
Novinky a články ze světa Bitcoinu a dalších kryptoměn.

Očekávaná konference kryptoměny Ripple, která se koná ve dnech 16. až 18. října 2017 silně hýbe s cenou Ripplu. Křivka kurzu vypadá jako horská dráha a uvidíme, kde se nakonec ustálí. Po prvotním posilování se nyní vrací na původní hodnoty. Využije Ripple svůj potenciál?

Cena Bitcoinu v minulých dnech opět překonala rekordy. Svůj nemalý podíl na tom má pozitivní zpráva z Japonska, kde se Bitcoin stal oficiálním platidlem mezi různými subjekty. Poptávka po Bitcoinech tak výrazně stoupla zejména pak u malých investorů. Nyní se očekává, co provede s Bitcoinem další chystaný fork Bitcoin Gold.

1.8.2017 příjde zřejmě dosud největší zkouška kryptoměny Bitcoin. Chystá se tzv. Hard Fork, který mj. přinese vznik alternativní měny Bitcoin ABC. Existuje řada scénářů, jak tento krok dopadne. Nejčernější scénaře hovoří o konci kryptoměn, opačné naopak věští vyřešení vysokých nákladů transakcí a Hard Fork by mohl přinést i nemalé zisky současným...

Objevili jsme další možnost, jak získat Bitcoiny zdarma pomocí klikání na reklamy a vyplňování anket apod. Více informací v sekci Bitcoiny zdarma. Vyplácet je možné v USD, ale i v Bitcoinech, a reference jsou nejlepší ze všech současných systémů!

V sekci Bitcoiny zdarma byly přidány dvě možnosti, jak jednoduše získávat Bitcoiny na základě sledování reklam. Prvním možností je BTC Clicks, kde klikáním na reklamy získáváte Bitcoiny zdarma. Druhou možností je aplikace BitMaker a pokud zadáte kód 7JK6O3 získáte vstupní bonus!

Na webu přibyl aktuální kurz nyní velmi populární kryptoměny Ethereum. V současnosti druhá nejobchodovanější kryptoměna s velkým potenciálem nahradit samotný Bitcoin?!

Náhlá schůzka ruského prezidenta Vladimira Putina se zakladatelem kryptoměny Ethereum Vitalikem Buterinem vyvolala výrazné oživení této kryptoměny. Cena Ehterea se zvýšila min. o 10 %. Schůzka potvrzuje trvalé nadšení Vladimira Putina do kryptoměn a vybudování nové digitální ekonomiky v Rusku. Více informací: ...